Дерев'янко Вікторія Вікторівна - приватний нотаріус

Наші Партнери

Юридична Компанія «Телс Велс»

Юридичні послуги, у т.ч. щодо реєстрації підприємств, внесення змін до статутів, а також отримання витягів, виписок та довідок з Єдиного державного реєстру

Юридична фірма “Телс Велс” щиро вдячна Вам за виявлений інтерес до нашої рекламної сторінки та пропонує скористатися нашими послугами у сфері юриспруденції.

Наші досвідчені юристи завжди готові уважно вислухати Вас й запропонувати найбільш ефективний спосіб вирішення будь-якого Вашого питання у наступних сферах.

  1. Державна реєстрація підприємств будь-якої організаційно-правової форми (ТОВ, ПП, ПАТ, ПрАТ, тощо), а також фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності (у т.ч. реєстрація в податкових органах, органах статистики, фондах соціального страхування, митних органах).
  2. Підготовка й державна реєстрація змін до статутів будь-яких підприємств, у т.ч. змін до статутів акціонерних товариств, пов’язаних із приведенням таких статутів у відповідність із Законом України “Про акціонерні товариства”.
  3. Реорганізація та ліквідація юридичних осіб будь-яких організаційно-правових форм і форм власності, а також структурування й супроводження реструктуризації груп пов’язаних компаній.
  4. Державна реєстрація та ліквідація представництв іноземних компаній в Україні.
  5. Правове супроводження процесу зміни складу учасників (засновників) та акціонерів господарських товариств, внесення відповідних змін до статутів товариств та їх державна реєстрація.
  6. Правове супроводження збільшення та зменшення статутних фондів господарських товариств.
  7. Отримання витягів, виписок та довідок з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців (протягом 2 – 4 годин).
  8. Оформлення необхідних документів та реалізація необхідних дій щодо звільнення та призначення керівників (директорів) підприємств.

Кожному новому проекту ми приділяємо особливу увагу. Тому сміливо звертайтесь до нас, якщо ми можемо бути корисними Вам і Ви маєте бажання це обговорити.

Контакти

Адреса: бул. Лесі Українки 4

Тел: (044) 235 96 93

Карта проїзду

Наша нотаріальна контора знаходиться в центрі Києва (Печерський район)

Нотаріус в Києві. Найближчі метро: м. Палац Спорту, м. Кловська, м. Площа Льва Толстого