Дерев'янко Вікторія Вікторівна - приватний нотаріус

Приватний нотаріус Вікторія Вікторівна Дерев'янко народилася 15 листопада 1979 р.

Вона закінчила Національну Юридичну академію ім. Ярослава Мудрого та Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана. Зараз нотаріус працює над дисертацією.

Пані Дерев'янко є постійним учасником міжнародних юридичних конгресів, конференцій, нотаріальних семінарів.

Нотаріальна контора Вікторії Вікторівни пропонує весь спектр нотаріальних послуг. Тут допоможуть швидко та якісно оформити будь-які документи, в тому числі скласти та посвідчити договір купівлі-продажу, оренди, іпотеки; оформити довіреність; засвідчити справжність підписів на документах, вірність копій документів тощо.

Любов до своєї справи у кожної Людини визначається різними критеріями. По-різному оцінюється й рівень професіоналізму кожного спеціаліста. Для себе Вікторія Дерев’янко раз і назавжди визначила життєві пріоритети, що допомогли їй досягти високого професійного рівня та бути в очах оточуючих чудовою людиною.

Про свою професію вона завжди говорить з любов'ю та теплотою, адже для Вікторії Вікторівни це не просто робота, а можливість допомагати людям. Коли ти сприяєш вирішенню складних питань, які особи, котрі звернулися за допомогою, не можуть вирішити самостійно, і в результаті бачиш вдячність та радість на їхніх обличчях, то це і є найвища нагорода для нотаріуса. Оскільки кожна нотаріальна дія - це, по суті, акт примирення. Там, де є нотаріус, немає місця конфлікту.

А ще Вікторія Дерев'янко впевнена, що український нотаріат - це високий ступінь довірчих відносин між клієнтом і нотаріусом, тому особливу увагу вона приділяє комфорту своїх відвідувачів. До кожного підбирається індивідуальний підхід. Головні пріоритети її нотаріальної контори це законність, конфіденційність та оперативність, а честь, совість та відповідальність - основа професіонального успіху.

Напевно, саме тому на найвищому місці в нотаріальній конторі розміщена цитата з присяги: «Клянуся чесно та добросовісно, згідно з 3аконом і совістю, завжди та всюди берегти чистоту Високого звання нотаріуса...». І пані Дерев'янко неухильно дотримується цієї присяги. На думку Вікторії Вікторівни, людина як частина природи завжди має пам’ятати про свої корені, традиції, культуру свого народу, сприяти їх збереженню, інакше вона просто "засохне" як особистість.

Цим переконанням продиктоване рішення нотаріуса виконати інтер’єр нотаріальної контори, розміщеної в самому серці стародавнього Києва, по бульвару Лесі Українки, 4, в українському етнічному стилі. Тут завжди панує атмосфера душевної теплоти та співпереживання, якою завжди славився наш народ.

Контакти

Адреса: бул. Лесі Українки 4

Тел: (044) 235 96 93

Карта проїзду

Наша нотаріальна контора знаходиться в центрі Києва (Печерський район)

Нотаріус в Києві. Найближчі метро: м. Палац Спорту, м. Кловська, м. Площа Льва Толстого