Дерев'янко Вікторія Вікторівна - приватний нотаріус

Нотаріальні послуги Звертайтеся: (044) 235-81-86, (067) 216-55-77

Засвідчення вірності копії (фотокопій) документів

Засвідчення вірності копії (фотокопій) документів є однією з найбільш поширених послуг у нотаріальній практиці. Засвідчуючи вірності копій (фотокопій) документів нотаріус підтверджує що дані копії є достовірними і не містять будь яких розбіжностей з оригіналами.

Щоб засвідчити вірність копії (фотокопії) будь якого документу нотаріусові потрібно надати його оригінал, а також документ , який ідентифікує особу що звернулася до нотаріуса. Таким документом може бути паспорт громадянина України і його закордонний паспорт.Якщо ж особа не є громадянином України то її потрібно надати свій національний паспорт або посвідку на проживання в Україні.Якщо засвідчити вірність копії (фотокопії) документа до нотаріуса звертається не безпосередньо його власник , а інший громадянин , то він відповідно повинен мати при собі документ, що ідентифікує саме його особу, а не власника.

    Для того, щоб нотаріус засвідчив вірність копій (фотокопій) документів , і вони набули юридичної сили оригіналу,потрібно щоб виконувались наступні умови:
  1. Документи, вірність копій (фотокопій) яких підлягають засвідченню, не мають суперечити законодавству, і саме засвідчення їх копій не має бути заборонено законом.
  2. Документи, копій (фотокопій) яких підлягають засвідченню, не мають містити у собі різного характеру виправлення, дописування,підчищення. Текст їх має бути зрозумілим для читання.
  3. Документи, копій (фотокопій) яких підлягають засвідченню, не повинні бути документами, що посвідчують особу громадянина (паспорт, партійний квиток,військовий квиток тощо), а також також документами , що тимчасово замінюють їх (довідка про втрату паспорта громадянина, довідка про звільнення з місця позбавлення волі та ін).

Контакти

Адреса: бул. Лесі Українки 4

Тел: (044) 235 96 93

Карта проїзду

Наша нотаріальна контора знаходиться в центрі Києва (Печерський район)

Нотаріус в Києві. Найближчі метро: м. Палац Спорту, м. Кловська, м. Площа Льва Толстого


Послуги нотаріуса в Києві - Засвідчення вірності копії документів