Дерев'янко Вікторія Вікторівна - приватний нотаріус

Нотаріальні послуги Звертайтеся: (044) 235-81-86, (067) 216-55-77

Засвідчення справжності підписів

Засвідчення справжності підпису - досить поширена дія у нотаріальній практиці. Суть цієї нотаріальної послуги полягає в тому, що нотаріус засвідчує, що підпис зроблений на тому чи іншому документі належить саме тій особі , яка звернулась до нотаріуса. Але підтверджуючи справжність підпису, нотаріус не підтверджує справжність фактів, викладених в документі. Відповідальність за їх достовірність несе безпосередньо та особа, яка підписала документ.

    Засвідчення справжності підписів може здійснюватися за наступних умов:
  1. Документи ,справжність підпису на яких підлягає засвідченню,як за формою так і за змістом , не суперечать чинному законодавству.
  2. Документи,справжність підпису на яких підлягає засвідченню, не мають бути угодами за характером.
  3. Забороняється засвідчувати справжність підпису на документах,де описуються обставини, право на посвідчення яких мають лише виключно органи державної влади. До них належать документи, де підтверджуються факти народження особи, шлюбу, розлучення, хвороби, смерті тощо.

Ще до засвідчення справжності підпису нотаріус ретельно ознайомлюється з документами, перевіряючи чи виконуються всі вищевказані умови, а також у порядку, встановленому законодавством,визначає особу заявника,тобто особи,що звернулася до нього. При засвідченні справжності підписів представників юридичних осіб , нотаріус перевіряє чи правоздатна юридична особи, справжність підписів її посадових осіб , а також чи уповноваженні ці посадові особи на право підпису.

Контакти

Адреса: бул. Лесі Українки 4

Тел: (044) 235 96 93

Карта проїзду

Наша нотаріальна контора знаходиться в центрі Києва (Печерський район)

Нотаріус в Києві. Найближчі метро: м. Палац Спорту, м. Кловська, м. Площа Льва Толстого


Послуги нотаріуса в Києві - Засвідчення справжності підписів