Дерев'янко Вікторія Вікторівна - приватний нотаріус

Нотаріальні послуги Звертайтеся: (044) 235-81-86, (067) 216-55-77

Посвідчення довіреностей

Довіреність - документ виданий однією особою іншій для представництва її інтересів перед третьою особою. Нотаріус здійснює посвідчення довіреностей виданих фізичними і юридичним особам, складених на ім'я одного чи декількох представників , з чітким визначенням правових дій, які їм належить учинити. Складена довіреність, а також її скасування реєструється у Єдиному реєстрі довіреностей.

Нотаріус не посвідчує довіреність на юридичні дії, які згідно з законодавством може вчинити лише особисто довіритель.

Текст довіреності має обов'язково містити прізвища імена по батькові осіб довірителів і осіб, на ім'я котрих складається довіреність, їх фізичну і юридичну адреси, а за необхідності - і їх посади . Якщо довіреність складається на ім'я адвокатів, то в документі має бути зазначений їх статус, а якщо адвокат є членом адвокатського об’єднання, то має бути зазначене його членство у ньому. Також кожна довіреність повинна містити дату її видачі , за відсутності якої ,вона буде визнана нікчемною.

Довіреність є документом тимчасової дії. Як правило строк дії довіреності зазначається при її укладанні. Якщо строк дії не зазначено , то довіреність вважається дійсною протягом року з дня її укладання. Згідно з законодавством , термін дії довіреності не може бути більшим, ніж три роки.

  Необхідні документи для посвідчення довіреностей:
 • Паспорт особи
 • Ідентифікаційний номер особи
 • Інші документи, обумовлені змістом довіреності.
 • Контакти

  Адреса: бул. Лесі Українки 4

  Тел: (044) 235 96 93

  Карта проїзду

  Наша нотаріальна контора знаходиться в центрі Києва (Печерський район)

  Нотаріус в Києві. Найближчі метро: м. Палац Спорту, м. Кловська, м. Площа Льва Толстого


  Послуги нотаріуса в Києві - Посвідчення довіреностей