Дерев'янко Вікторія Вікторівна - приватний нотаріус

Нотаріальні послуги Звертайтеся: (044) 235-81-86, (067) 216-55-77

Посвідчення факту, що фізична особа є живою.

Дана нотаріальна послуга може здійснюватись як при безпосередній явці фізичної особи до нотаріуса, так і в іншому місці, що не являється робочим місцем нотаріуса.

Посвідчення факту, що є живою малолітня недієздатна фізична особа, здійснюється через звернення до нотаріуса її законних представників, тобто батьків або опікунів.
Посвідчення факту, що є живою особа з обмеженою дієздатністю посвідчується на прохання такої особи за згодою її законних представників.

Нотаріус видає зацікавленим особам відповідне свідоцтво , яке підтверджує факт, що фізична особа є живою.

Документом, необхідним для посвідчення факту, що особа є живою служить документ, що має паспортний статус (паспорт громадянина України,закордонний паспорт громадянина України. Для іноземних громадян - їх національний паспорт, закордонний паспорт іноземного громадянина. Для осіб без громадянства - посвідчення такої особи для виїзду закордон.) Якщо особа не має паспортного документу, то надається документ, що його замінює (довідка про втрату паспорта, що видається органами внутрішніх справ, довідка про звільнення з місць позбавлення волі тощо). Нотаріус фіксує час пред'явлення йому вищезазначеного документа.

Контакти

Адреса: бул. Лесі Українки 4

Тел: (044) 235 96 93

Карта проїзду

Наша нотаріальна контора знаходиться в центрі Києва (Печерський район)

Нотаріус в Києві. Найближчі метро: м. Палац Спорту, м. Кловська, м. Площа Льва Толстого


Послуги нотаріуса в Києві - Посвідчення факту, що фізична особа є живою