Дерев'янко Вікторія Вікторівна - приватний нотаріус

Нотаріальні послуги Звертайтеся: (044) 235-81-86, (067) 216-55-77

Посвідчення Заповітів

Наша нотаріальна контора в центрі Києва - допоможе скласти та нотаріально засвідчити заповіт.

Заповіт - це документ, який являє собою особисте розпорядження особи на випадок її смерті. Право укладати заповіт має лише особа, визнана повністю дієздатною. Заповіт укладається особисто заповідачем, укладання документу через представника не допускається. Заповіт повинен бути складений у письмовій формі, підписаний заповідачем з обов’язковим зазначенням місця і часу складання заповіту.

Якщо заповідач, в результаті певних фізичних вад, хвороби чи за яких-небудь причин не може підписати власний заповіт, то документ може бути підписаний іншою особою. Особа, якій заповідається спадкове майно не має права підписувати заповіт за заповідача.

За проханням заповідача, а також якщо заповідач в результаті певних фізичних вад не може особисто прочитати заповіт, посвідчення заповіту відбувається в присутності свідків. Свідки повинні бути повністю цивільно дієздатними. Свідками не мають право бути: нотаріус, особи які не можуть з певних причин прочитати і підписати заповіт, особи якім згідно заповіту заповідається майно, а також близькі родичі таких осіб.

До відкриття спадщини нотаріус, а також особа, що підписала заповіт замість заповідача не мають права розголошувати факт і зміст укладання заповіту, а також скасовувати або змінювати заповіт.

Заповідач не забов'язаний надавати нотаріусу докази, що підтверджують його право власності на майно, яке він заповідає.

Нотаріус забов'язаний перевірити заповіт на вміст незаконних розпоряджень збоку заповідача. Нотаріус має донести до заповідача, що текст викладений ним у заповіті має бути максимально зрозумілим і таким, щоб не викликав суперечок і непорозумінь у майбутньому, після відкриття спадщини.

Складений заповіт нотаріус передає до обов'язкової реєстрації у Єдиному реєстру заповітів і спадкових справ згідно з законодавством.

Контакти

Адреса: бул. Лесі Українки 4

Тел: (044) 235 96 93

Карта проїзду

Наша нотаріальна контора знаходиться в центрі Києва (Печерський район)

Нотаріус в Києві. Найближчі метро: м. Палац Спорту, м. Кловська, м. Площа Льва Толстого


Послуги нотаріуса в Києві - Посвідчення Заповітів